CHERVOLETE DVD NAVIGATION RADIO

Shitet nga: Ersin 11 Nën 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD Boschman black serie ,lexon DVD,VCD,WMA,AVi,MP4,MP3,ka TV.USB in.SD in.GPS Navigacion Igo8,evropen komplet ,up date hartat behen free, radio ...ekrani 7" touch screen.Kemi edhe per Passat,Golf 4.Golf5,Vento,Jetta,Tiguan,Touran,Polo...si dhe per vetura tjera Audi,Bmw,Mersedes,Chrysler,Ford,Hummer,Jeep,Chervolete......krejt llojet.Te gjitha pajisjet jane te importuara dhe kan garancion,montimi kryhet nga stafi eco electronic GRATIS.Ne gjithashtu shesim dhe montojm Xenon drita H7,H1,H4....D2S,D1S,Si dhe Parking Senzora,shesim autoparlanta ,amplifikator.... krejt qa ka lidhje me zerim ne vetur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim