DVD PLAYER 2 per VETURE

Shitet nga: ilir 07 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD Player 2 per veture .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim