DVD RECORDER SONY RDR-HXD870 (Profesional)

Shitet nga: Glaus 02 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Capacity HDD : 160 GB HDMI Output HD 1080p upscaling Digital TV Tuner Advanced Electronic Program Guide (EPG) DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Recording (dual RW compatibility) DVD-RAM/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Playback High Picture Quality : HQ+ recording Pause Live TV DV Terminal (i.LINK") : Program Dubbing/One Touch Dubbing/Advanced Program Dubbing

KUJDES!!! paisjet ndodhen ne Shqiperi, Qyteti TIRANE cel:+355692057475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim