DVD SONY

Shitet nga: Shpend 17 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes dvd Sony DVP-SR360. Eshte ne gjendje perfekte dhe shume pak e perdorur.

Mund te me kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim