DVD player Dolby DIGITAL Venturer per VETURE

Shitet nga: Drin 02 Dhj 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD player me dy monitora te markes Dolby Digital se bashku me cante dhe telepilote, ne gjendje shume te mire. Monitorat vendosen ne pjesen e pasme te karrikes se shoferit dhe pasagjerit dhe jane shume te pershtatshem per femije.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim