Home Theatre SubWoofer

Shitet nga: First Austria 24 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD/CD me zerim First Austria.800 Watt 5.1 Sub woofer system 5-disc carousel DVD/DVD-R/DVD-RW/VCD/DTS-CD/CD/CD-RW/WMA/JPEG player, DTS/Dolby Digital/Dolby Pro Logic II Surround, 5-speaker system with 3-spot front surround speaker layout and subwoofer Superb audio and video performance Built-in DTS/Dolby Digital Decoder Dolby Pro Logic II Surround Digital Input (Coaxial) Advanced Surround Surround Mode Advanced Class D AmplifierTfor compact, powerful sound DTS, Dolby Digital & Pro Logic II surround sound Plays it all: Movies: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD Music: CD, CD-R/RW and MP3-CD Picture CD (JPEG) with music (MP3) playback Quick and easy set-up Color-coded .Ne gjendje shume te mire. Bej edhe ndrrim qe me konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim