Kastefon

Shitet nga: Valon 18 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes kastefonin i posa ardhur nga gjermania i ri ka edhe kameran bon per golf4 pasat bora bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim