MERCEDES ML DVD-NAVIGACION

Shitet nga: Ersin 07 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD Boschman ,lexon DVD,VCD,WMA,AVi,MP4,MP3,ka TV.USB in.SD in.GPS Navigacion Igo8,evropen komplet ,up date hartat behen free, radio ...ekrani 7" touch screen.Kemi edhe per Passat,Golf 4.Golf5,Vento,Jetta,Tiguan,Touran,Polo...si dhe per vetura tjera Audi,Bmw,Mersedes,Chrysler,Ford,Hummer,Jeep,Chervolete......krejt llojet.Te gjitha pajisjet jane te importuara dhe kan garancion,montimi kryhet nga stafi eco electronic GRATIS.Ne gjithashtu shesim dhe montojm Xenon drita H7,H1,H4....D2S,D1S,Si dhe Parking Senzora,shesim autoparlanta ,amplifikator.... krejt qa ka lidhje me zerim ne vetur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim