Monitor Panasonic

Shitet nga: Marinel 01 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet Monitor Panasonic BT-LH910, në gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim