Playstation2-Sony2

Shitet nga: Ernest 18 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   5 545 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Eshte sony 2 dhe eshte i ruajtur mire.ka nje dem te vogel.cmimi i tij eshte 55 euro nese e rregulloj un nese e rregulloni ju 45.lojat e tij merren me usb dhe memory card.usb dhe memory card ju vijne gratis.pra ne usb ka 3loje futboll,basketboll dhe dfl(mu rre).nje gjostik(kontroller).po ashtu edhe kabllat e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim