SAMSUNG DVD

Shitet nga: Idajet Berisha 11 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD SAMSUNG me opcione Dolby Digital,dts dhe DivX.
DVD eshte ne gjendje shume te mire se bashku me telekomanden.
DVD ka qene ne perdorim ekskluzivisht shtepiak dhe totalisht i pa demtuar.
Pranon edhe hyrje skart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim