SONY DVD Recorder RDR-GX220

Shitet nga: ... 04 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Ne gjendje te shkelqyeshme, shume pak e perdorur. Super kualitet i DVD te rekorduara. Ka mundesi edhe me e fshi materialin e ruajtur prej DVD. Pranon DVD+, DVD-, Dual Layer DVD deri ne 14 ore incizim. Cmimi i volitshem. Nuk bej nderrim.

http://www.sony.co.uk/support/en/product/rdr-gx220
http://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-specs/RDR-GX220/list

044220290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim