Shes DVD + TV 18.5 inch led + Printer & scanner

Shitet nga: Mili 14 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD + TV LED te firmes blaupunkt dhe Printer & scanner te firmes "Brother"
Ne gjendje te rregullt pak te perdorura.
Specifikat e printerit : http://support.brother.com/g/b/spec.aspx?c=as_ot&lang=en&prod=dcpj315w_eu_as

Shiten urgjentt. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim