Shes Sony 3

Shitet nga: Bes 14 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Sony i ka 2 Gjestika pa kabllat HD pa qip i ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim