Sony video mixer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: foto kisi 18 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes video mixer per montazha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim