Studio

Shitet nga: Beda 20 Gsh 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes studion Aiwa shum pak e perdorun ka tri cd plus ty kaseta Super t-Bass
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim