VideoKamera Sony DSR-250P

Shitet nga: Leotrim 21 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet VideoKamera Sony DSR-250P

Kamera posedon dy bateri:
BP-L 90A
BP-L 60A

Si dhe posedon:

Mbushes karrikues per te dy baterit:
mbushesi shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim