kran kamer, Jimmy Jib triangle, Full HD, kamerama

Shitet nga: Veton Ethemi Dje 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- Prodhohet në Turqi dhe pjesët kryesore (motorat, pllaka e kontrol boxit, gjoistik kontrolla dhe disa pjesë tjera) inportohen nga Amerika
- Fotot janë orgjinal të kranit që shitet, jo të internetit
- PO E THOM ME PËRGJEGJËSI TË PLOTË NESE GJEN KRAN MA TE MIRË PËRVEQ (JIMMY JIB TREANGE QË KUSHTON $29.000 KOMPLET) HAJDE MERE GRATIS, unë vetë kamë qenë tek të gjithë prodhuesit Turq, i kom pa shumicën e prodhimeve Kineze, Tajvaneze,Indiane, etj… dhe nuk ja vlen me i kursy 1000-1500€ për një mjet shumë ma të sigurt dhe që ki me e perdor një kohë të gjatë me çfar do kamere (Aparat deri në kamera 35mm)
- Full garancion 24 muaj
- Trupi tre-këndësh Alumini Treangle dhe çdo pjesë me çantë të vete
- Prej 3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m deri në 12m
- Kokë lëvizës Pan - Tillt 360 shkallë
- 2 Gjoistika ( për kontroll të lëvizjes dhe për kontroll zoomi)
- Bateria i kapun në Control Box me të cilën punon deri në 8 orë pa energji elektrike në teren
- Zoomi, fokusi dhe kontrolla e Irisit (Canon dhe Fuji),
- Tripodi levizës me përforcus (siguresa),
- Leveler (Treangle) për ballansim (nivelizim) në ambiente jot e rrafshta
- Rrotat dhe mbajtësi i rrotava (tripodi i rrotave),
- Remote Head (koka e kranit) dhe 2 motora Stanton ultra silent
- Control Box-i komplet (pan, tillt, speed, ramp kontroll dhe rryma),
- Çanta sipas formës së pjesëve të trianglit + çanta për trajpod,
- Çantë për kokë dhe paisjet tjera të Jimmy Jib-it,
- Bulonat për të gjitha pjesë të Jimmy Jib-it & çelsi montues,
- Sajllat për 3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m dhe 12 m,
- Kabllot për lidhjen nga Control Box-i në: Gjoistik pan-tillt, zoom, dhe kokë,
- ZooM kontroll “Manfrotto” për DV kamera (Sony, Panasonic dhe Canon).

P.S. Mos blej kran pa e pa edhe kranin tonë…

Çmimin dhe elementet shtese mund ti gjeni ne web.

http://www.jimmyjib-kosova.com/

Tel. +37744115144 Viber

si dhe Jimmy Jib-in (kranin) jap me çira 250€ për një natë me gjithë kranist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim