4K PRODUCTION - Xhirime 4K, Kran (me qera)

Shitet nga: Brahim Batushaj 29 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Deshironi qe eventi juaj te jete i xhiruar me teknologjine me te fundit dhe me kualitetin maksimal e mundesuar nga persona profesionalist atehere jeni ne vendi e duhur!

Ofrojm xhirime FULL HD po ashtu edhe 4K, Set fotografishë ne ambient te hapur dhe te mbyllur

Na telefononi qe ta rezervoni daten per darsmen,fejesen dhe ahengje te ndryshme familjare!

Gjithashtu kompani 4K PRODUCTION ofron me qira kran 5 dhe 7 metra!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim