BLACKMAGIC PRODUKTE | ME POROSI

Shitet nga: PixelPro 29 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- OFROJME TE GJITHA PRODUKTET E BRENDIT BOTEROR BLACKMAGIC.
- PAJISJET VIJNE ME POROSI PARAPRAKE.
- AFAT I SHKURTE I LIFERIMIT
- TE GJITHA ME GARANCION + FATURE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim