Canon Eos C100 Cinematic Camera

Shitet nga: Jack 30 Gsh 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera Canon C100, 2 ore e perdorur vetem testet e kameres.

Kamera eshte e kompletuar me paisjet perciellese, por ka dhe extra paisje si matte box, monitor, mikrofon, 5 lente te gjitha ultrasonic usm II.

Fotot jane po ato origjinalet e ketyre produkteve qe i posedon kjo kamere....

10300 euro komplet

P.s. Shiten dhe vec e vec...Paisjet jane ne Kosove (Prishtine)

045665696,049846684

Super 35mm 8.3MP CMOS Sensor
EF Lens Mount with EF Contacts
HDMI Outputs an Uncompressed Signal
Dual SDHC/SDXC Memory Card Slots
ISO 320 to 80,000
Wide DR and Canon Log Gamma
Reduced Rolling Shutter Skews
Built-in ND Filters with Manual Controls
Two XLR Audio Connectors
Peripheral Illumination Correction


#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim