Canon Lens 35mm, 50mm, 90mm, 135mm, 200mm

Shitet nga: Jack 30 Gsh 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet ky set i mrekullueshem i lenteve te markes Canon
Canon Lens 35mm f 1.4 (1450 euro), 50mm f 1.2 (1500 euro), 90mm f 1.2 (1400 euro), 135mm f 1.2 (1300 euro), 200mm f 2.8 (950 euro)
Shiten se bashku 6200 euro dhe vec e vec sipas cmimeve te larte shenuara...

P.s. Lentet jane ne Kosve (Prishtine)


045665696, 049846684


#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim