Canon aparat 600D

Shitet nga: Jack 30 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet Foto aparati Canon 600D shume pak i perdorur.
Eshte i kompletuar me lens: 18:55, batery grip me dy bateri dhe cip 32gb + canten

045665696, 049846684


#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim