FULL HD 1080p & 720p AEE 2x

Shitet nga: urtan 14 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Kamerat jane profesionale sa i perket qualitet jane te njejta me GoPro , po ashtu jane me remote control dhe bateri shtes .njera eshte Full HD 1080p 30fps tjetra 720p HD

Krahasimet mes AEE dhe GoPro i keni ne ket link Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=YIn0DCDhByI

Ne qmim jane te perfshime te dy kamerat me paisje komplet

! TE PA PERDORURA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim