Go Pro Hero 3 Plus Black Edition

Shitet nga: Gezim Hyseni 25 Tet 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   285 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes gopro hero 3 plus black edition, eshte ne gjendje shume te rregullt dhe pak e perdorur,
-Goproja vjen me dy cases(kutia kunder ujit) dhe gjyskoren per gjyks me vendos(me biciklete) dhe vjen me remote control.Vjen edhe me memory card 16 gb!.
`Per me shume informata me kontaktoni ne numrin me poshte jam edhe ne viber.
Flm per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim