Go pro hero4 ultra hd 4k

Shitet nga: Ramadan ahmeti 01 Jan 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet paisja apo camera e pa perdorur e ardhur nga Anglia edhe eshte ne gjendje super te mire komplet ka paisjet dhe eshte super gjendje te rregullt .
Nuk bej ndrrim me.asgje eshte bler 600€ shitet me 500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim