GoPro

Shitet nga: Aid 02 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
GoPro Hero 2014 Water Resistent
Linku per perdorim dhe per performanca:
https://www.youtube.com/watch?v=dn5oOVpj0M0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim