Gopro Action Camera 1080p WiFi

Shitet nga: Rrezon 28 Jan 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes GoPro Action Camera 1080p me WiFi dhe me te gjitha mjetet percjellese per me shume 044332247 ose 049696366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim