Instalimet Elektrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mala Elektro 16 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Kryejm keto sherbime :

Instalimin elektrik dhe te ujit
Instalimin e kamerave , alarm te vjedhjes dhe te zjarrit
Instalimin e rrejti LAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim