JD WEDDINGS - Xhirimi i dasmes suaj

Shitet nga: Jeton 28 Pri 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
JD WEDDINGS - Xhirimi i dasmes suaj

JD WEDDINGS, është kompani e specializuar në xhirimin e dasmave, eventeve të ndryshme.
Xhirime FULL HD 1080p & Photo Shooting
Kamerat të markes Sony Modelit të fundit poashtu edhe Aparatat të markes Canon të një cilesie shumë të lart
Për më shumë rreth punes tonë mund të shikoni në faqen tonë në FB.

https://www.facebook.com/jeton.dajakaj.photography

Rezervimet për dasmat dhe eventet preferohet ti bëni që tani.
Per rezervime thirrni ne +377 45 238 247 / +377 44 877 112

#xhirime, xhirim, inqizim, gjirime, gjirim profesionale, gjirim, inqizime, kamer, kamera, xhirim profesional ,canon sony fotografi fotografist kamerman kamermani inqizim me kamer kamer sony montazh xhirime full hd kameraman kamer profesionale full hd photography
gjirime profesionale, dasma, xhirime, gjirime, evente, kamera, full hd, kran, kamerakran, kamera me kran. syneti, kanagjegj,dasma,xhirime,xhirime dasmave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim