Kamerë Samsung me CD

Shitet nga: Video 13 Qer 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamerë e brendit Samsung.Eshte e ruajtun pothujse e re dhe punon me CD.Kamera i ka dy bateri percjellese,kabllot per TV dhe mbushje.Qmimi eshte fiks dhe nuk bajme nderrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim