Kamer Digitale SONY

Shitet nga: k.b 06 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Digital video camera recorder.
E pa perdorur ka mbushin , 2 bateri dhe paisjet tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim