Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm.

Shitet nga: glaus 05 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm. Me aksesoret Karikues dhe cant... Sony DCR-TRV120 përdor Digital 8 format, e cila në mënyrë dixhitale regjistron imazheve në kaseta standarde Hi8. Nëse ju jeni përmirësimin nga një 8mm apo kamera Hi8, ky format ju jep të mirat e kombinuar të cilësisë imazh dixhital dhe pajtueshmërinë prapa me kaseta tuaj të vjetër.

ketu keni linkun e te dhenat e kameras
http://www.mediacollege.com/equipment/sony/camera/dcr-trv/dcrtrv120.html

( Cmim 120 Euro ) KUJDES!!! paisjet ndodhen ne Shqiperi, Qyteti TIRANE cel:+355692057475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim