Kamer e fshehur ne dikitron

Shitet nga: shala 12 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Kamer e mshefur ne dikitron dhe me mikrofon e cila inqizon edhe videon edhe zanin vete i duhet ni memorie kartel si e telefonit me ja vendosur videon e ka HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim