Kamer e fshehur ne stilolaps

Shitet nga: vegim 16 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
stilolaps me kamer , i cili ju mundosn te beni foto dhe video , gjithashtu mund ta perdorni edhe si kamer per pc .
eshte shum i pershtatshem per te shkruar me te dhe ne te njejten koh te beni incizim pa ju diktuar dikush , qmimi eshte i volitshem vetem 20 euro , gjethashtu vjen edhe manuali per perdorim dhe kablli mini usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim