Kamer

Shitet nga: Arben 05 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren JVC eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim