Kamera Kran kamer Jimmy Jib

Shitet nga: Veton Ethemi 29 Jan 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m dhe 12 m, trupi tre-këndësh Alumini Treangle,
Pan - Tillt 360 shkallë me gjoistik lëvizës,
2 Gjoistika (për kontroll të lëvizjes dhe për kontroll zoomi),
Bateria i kapun në Kontrol Box ,
Zoomi, fokusi dhe kontrolla e Irisit (Canon dhe Fuji),
Tripodi levizës me përforcus (siguresa),
Leveler (Treangle),
Rrotat dhe mbajtësi i rrotava ( tripodi i rrotave ),
Remote Head (koka e kranit) dhe 2 motora (Stanton),
Control Box-i komplet (pan, tillt, speed, ramp kontroll dhe rryma),
Çanta sipas formës së pjesëve të trianglit + çanta për trajpod,
si dhe çantë për kokë dhe paisjet tjera të Jimmy Jib-it,
Bulonat (shtrafat) për të gjitha pjesë të Jimmy Jib-it & çelsi montues,
Sajllat për 3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m dhe 12 m,
Kabllot për lidhjen nga Control Box-i në: Gjoistik pan-tillt, zoom, dhe kokë,
ZooM kontroll “Manfrotto” për DV kamera (Sony, Panasonic dhe Canon).

GARANCIONI : 18 muaj FULL garancion ( përveq demtimeve fizike)P.S. Mos blej kran pa e pa edhe kranin tonë, edhe nese gjen kran ma te mire per veq (Jimmy Jib Treange qe kushton $29.000 komplet) hajde mere GRATIS.

Çmimin dhe elementet shtese mund ti gjeni ne web.

jimmyjib-kosova.com/


+37744115144 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim