Kamera me SD Card

Shitet nga: Kamera 05 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet Kamera montuese me SD Card. Kamera posedon Micro SD Card me 32 gb qe mund te ruaj inqizimin deri ne 3 dite. Poashtu kamera inqizon edhe zerin.

Preferohet per mbikqyrje dhe monitorim te punes apo aktiviteve tjera te biznesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim