Kamera profesionale SONY MC 2500 DHE MC 2000

Shitet nga: Lumi 21 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
SHES 2 KAMERA MC 2500 DHE SONY MC 2000 JON FARE PAK TE PERDORURA MUNDENI MI PA KUR TE DONI NE PRISHTINE
tag: kamera profesionale kamer sony mc 2500 sony 2000 sd card full hd xhirim bateri profesionale kamer kamer full hd kamer e re kamera sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim