Kamera profesionale Sony mc 2500 dhe Sony mc 2000

Shitet nga: Sony 14 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes dy kamera profesionale sony mc 2500 dhe sony mc 2000 te cilat jon shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim