Kamere e fshehte (spy cam, hidden cam)

Shitet nga: Spy cam 12 Pri 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Eshte kamere qe mund te perdoret per inqizime me te gjata ( mbi 5 ore ) pasi qe ka bateri lithium shume te fort, mund te shikohet direkt nga telefoni ose kompjuteri pa internet, ose mund te shikohet nga largesia me internet p2p, inqizom ne sd card (64 gb max), inqizon edhe gjate mbushjes ( dmth mund te inqizoj non stop deeri sa te harxhohet memorja, dhe pastaj inqizon permi inqizimet e para). Nuk eshte e perdorur, eshte vetem e testuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim