Kompjuter HP & Kamere

Shitet nga: Behadin 06 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kompjuteri hp ne gjendje shume te mire teknike.Dhe kamere shume e mire, Firma Hitachi ne gjendje shume te rregullt ka edhe adapter per me mbush kameren.Qmimet ndamas jane : Kompjuteri 25€ , Kamera 20€. Kurse qe te dyja jane 40 € . Qmim i diskutueshem ... Kontaktoni ne 044 161 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim