Kran/ Crane Foto Video

Shitet nga: Gomed LLC 15 Jan 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
-Kran per aparat dhe kamere,
(Gjatesia 3m +1m shtese)
-Monitor me 4 bateria VARIZOOM
-Tripod profesional Manfrotto 200 kg
-Baza me tri rrota
-Binaret
-Koka Pan Tilt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim