Montojmë kamera vëzhguese dhe Alarme Sigurie

Shitet nga: Bejtulla 28 Krr 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
HOME SECURITY
Montojm kamera dhe alarme neper shtepi,banesa,lokale, objekte afariste, firma etj.

Kamerat kanë cilësinë më të lartë të imazhit, funksione inteligjente, instalim dhe integrim i lehtë, fleksibilitet dhe një raport shumë të mirë cilësi/kosto shumë të volitshme per ju..
Gjithashtu posedojm Akcesa per Lifta, Brava Elektronike, Rampa, Dyer Levizese etj,

Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjaftonë që të keni internet dhe
Përcjellje live ne telefonin tend gjendjen e lokalit të shtëpisë apo baneses .

Posedojm kamera te të gjitha llojeve

Bëjmë riparimin dhe mirëmbajtjen e tyre.

Gjendemi ne Prishtinë dhe Gjilan por bëjmë instalime kudo në Kosovë dhe rajon.

Qmimet janë sipas marëveshjes, jemi më të lirët dhe më të mirët në tregun tonë .

Ju mirepresim!

Nr.Kontaktit / 045 630 420... Viber +37744953797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim