OBJEKTIVË PER FOTOAPARAT | TE REJA | KREJT LLOJET!

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION EVROPIAN!
- KREJT PAJISJET VIJNE TE REJA NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


POSEDOJME DHE SJELLIM ME POROSI OBJEKTIVE TE TE GJITHA BRENDEVE:

- CANON
- NIKON
- SIGMA
- TAMRON
- TOKINA
- SAMYANG/ROKINON/XEEN
- ZEISS
- SONY

- TE GJITHA JANE TE REJA.
- ME GARANCION 1 VIT E ME SHUME.
- SHITEN ME FATURE TE RREGULLT TE RKS.
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim