OKAZION kamera profesionale JVC GY HD 110E

Shitet nga: mandi 26 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera profesionale JVC GY HD 110E ne gjendje te shkelqyer me pak ore pune (verefikohet ne menu) . Operon ne kasete MiniDV, HDV dhe lidhet me hard disc te jashtem i cili ben regjistrim te sigurt ne dy vende njekohesisht (kasete dhe hdd) xhiron ne SD dhe PRO HD. Lente origjinale FUJINON e cila dallohet per cilesine dhe ngjyrat, mikrofon origjinal XLR. E pershtatshme per televizione dhe dasma. Aksesoret e saj jane: çante, 4 bateri, ngarkues origjinal me dy vende dhe ngarkues tek, pra ngarkohen tre bateri njekohesisht.

Te interesuarit te telefonojne ne 0692588415
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim