PANASONIC X1000 | 4K | FULL HD | WIFI | LIRE!

Shitet nga: PixelPro 20 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA ME GARANCION!
- KREJT NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE MADE IN JAPAN
- BINDU!

!


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!


https://www.facebook.com/pixelpro038


- VIDEO 4K DCI & UHD
- SENZOR 1/2.3" MOS
- 2 PROCESORA VENUS
- OBJEKTIV LEICA DICOMAR 20x ZOOM OPTIK
- FOKUS INDIVIDUAL, ZOOM dhe IRIS NDARAS
- STABILIZER O.I.S, dhe HYBRID O.I.S.
- DISPLEJ - LCD ME TOUCH 3.5"INCH
- FORMATET - MP4, MOV, AVCHD
- XHIRON NE DY SD KARTA NJEKOHESISHT
- Wi-Fi / NFC
- GARANCION 1 VIT
- 2 KARTA SANDISK EXTREME PRO 32GB FALAS
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat kamer blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim