PixelPRO | APUTURE VS1 FINE HD - MONITOR PER KRAN

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- VIDEO MONITOR PER XHIRIM ME TE LEHTE DHE ME PROFESIONAL!

**APUTURE VS1 FINE HD**
- LCD 7INCH 1920 x 1200
- HYRJE: HDMI, COMPONENT, COMPOSITE
- DRITA: 450NIT
- KONTRAST: 1200:1
- ME BATERI OSE RRYME DIREKTE
- MBROJTESI I DIELLIT PERFSHIHET
- STANDI MONTUES PERFSHIHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim