PixelPRO | CANON 7D MKII + 18-135 STM | E RE!

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

CKA VJEN NE KUTI:
- CANON EOS 7D MK2 TRUPI
- SANDISK 32GB EXTREME PRO 95MB/s
- PAJISJET PERCJELLESE [Rrypi i krahur, Bateria, Chargeri, Kabllot, etj.]
= 1900 EURO


CKA VJEN NE KUTI:
- CANON EOS 7D MK2 TRUPI
- CANON EF 18-135 STM OBJEKTIV
- SANDISK 32GB EXTREME PRO 95MB/s
- PAJISJET PERCJELLESE [Rrypi i krahur, Bateria, Chargeri, Kabllot, etj.]
- GARANCION 1 VIT- SENZORI - 20.2MP APS-C CMOS
- PROCESOR - Dual DIGIC 6
- DISPLAY - 3.0inch Dot Clear View II LCD Monitor
- XHIRIM - Full HD 1080p/60 Video & Movie Servo AF
- AUTO FOKUS - Dual Pixel CMOS me Live View
- 65-PIKA FOKUSIMI - Cross-Type AF System
- ISO - 16000 deri ISO 51200
- SHPEJTESIA - 10 FOTO PER SEKOND
- TRUPI - MAGNEZIUM/ALUMIN
- GPS & KOMPAS DIGJITAL#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim