PixelPRO | CANON EOS 80D | FULL HD | MODEL 2016

Shitet nga: PixelPro 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038SENZOR - 24.2MP APS-C CMOS
PROCESOR - DIGIC 6
EKRAN 3.0" 1.04m-Dot Vari-Angle Touchscreen
XHIRIM - Full HD 1080p @ 60 fps
45- AF PIKA Cross-Type System
Dual Pixel CMOS AF
ISO 25600 ME DERI 7 FOTO NE SEKOND
Wi-Fi dhe NFC
RGB+IR 7560-Pixel Metering Sensor


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim